wtorek, Listopad 19Najbardziej porywające fakty !

Najbardziej innowacyjne firmy

najbardziej-innowacyjne-firmy

Firmy z „duchem czasu”

  Świat idzie do przodu. Najbardziej widać to po wszystkich wynalazkach, jakie pojawiają się wokoło nas. Wszystko idzie z duchem czasu. Łącznie z najróżniejszymi firmami, jakie oferują nam swoje usługi. Zastanawialiście się kiedyś, jakie firmy są naprawdę innowacyjne i prą do przodu. Zmieniają się nie tylko dla siebie, ale również dla klientów, którzy mają coraz większe wymagania? Zastanówmy się nad tym, jakie są najbardziej innowacyjne firmy na świecie.

Netflix

  To absolutny numer jeden w świecie telewizji, który z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników. Do niedawna nasi rodacy mogli pomarzyć o tym, aby móc korzystać z usług tego potentata filmowego, który emituje wiele filmów zagranicznych. Jeżeli chcecie obejrzeć coś naprawdę interesującego, to koniecznie musicie wykupić sobie u nich abonament. Na pewno nie pożałujecie ani jednej złotówki, którą wydacie na Netflixa. Firma działa na rynku od 1997 roku i jego wskaźnik innowacyjności wynosi 60,3% i na pewno będzie jeszcze rósł.

Amazon

  Ta firma już od dawna znana jest w naszym kraju. Ci co w niej nie pracują, to uwielbiają za ich pośrednictwem kupować najróżniejszego rodzaju rzeczy. Ci co tam pracują mają odnośnie do nich podzielone zdania. Dopóki się tam nie zatrudnimy, nie będziemy wiedzieć dokładnie. W każdym razie firma Amazon sprzedaje własne produkty oraz produkty firm trzecich. Do jednego z ich najbardziej uznawanych produktów można zaliczyć czytnik do e-booków – Kindle. Firma działa od 1944 roku a jej wskaźnik innowacyjności wynosi 63,8%.

Unilever

Jest to bardzo znana firma na całym świecie. Jeżeli przeglądniecie swoją lodówkę w domu, to na pewno znajdziecie kilka lub nawet kilkanaście produktów tej marki. To jednak nie wszystko, bowiem na pewno w swojej łazience znajdziecie coś, co należy do tej firmy. Unilever ma pod sobą ponad 400 marek i jest pewne, że już niedługo dołączą do nich inne marki. Unilever ma swoją siedzibę główną w Holandii. W Polsce także znaleźć można kilka fabryk. Sam Unilever istnieje na rynku od 1927 roku i jej wskaźnik innowacyjności wynosi 67,9%

Tesla

  to firma, która od 2003 roku istnieje na rynku i zachwyca ludzi swoim pomysłem na elektryczne samochody. Trzeba przyznać, że jest to myślenie z duchem czasu, ponieważ dzięki temu można oszczędzić nasze środowisko. Samochody Tesla ładowane są za pomocą specjalnych stacji, dzięki którym będzie można dalej wyruszyć w drogę. Jest coraz więcej zwolenników takich pojazdów. Firma Tesla zanotowała wskaźnik innowacyjności sięgający 82,4%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CAPTCHA ImageChange Image