sobota, Marzec 28Najbardziej porywające fakty !

Najbardziej seksowni mężczyźni

najbardziej-seksowni-mezczyzni

W powszechnym obiegu krąży przekonanie, że „o gustach się nie dyskutuje”. To prawda, że jako ludzie różnimy się na wielu poziomach. Odmiennie postrzegamy też atrakcyjność. Dla jednych pociągający będzie zapach, dla innych kształt nosa czy uszu, a jeszcze innym przypadnie do gustu odpowiednia proporcja ciała. Pozostając przy kwestiach urodowych, przyjrzyjmy się, jak wygląda ranking najbardziej seksownych mężczyzn. Kto się tam znalazł? Aktorzy, piosenkarze, pisarze czy sportowcy? Blondyni czy bruneci?  Oto zestawienie TOP 5:

1. Robert Pattinson 

Brytyjski aktor zasłynął główną rolą w sadze „Zmierzch” opowiadającej historię wampira. Wcielił się tam w rolę nietypowego kochanka, co pozwoliło mu się zapisać w pamięci milionów fanek na całym świecie. Zdobył ich sympatię i nie tylko. Do tego młodego człowieka wzdychają dzisiaj nieprzebrane tabuny kobiet w różnym wieku: od nastolatek, po dojrzałe panie. Nic w tym dziwnego. 

2. Ed Westwick

Również aktor brytyjski wcielił się w postać Chucka Bussa w serii Gossip Girl. Przypadł mu w udziale występ w roli niegrzecznego chłopca, co dziewczyny na całym świecie po prostu kochają. Do tego zniewalające ciało i uwielbienie fanek gotowe.

3.Hugh Laurie 

Zasłynął jako dr. House i podobnie jak jego poprzednicy na liście, pochodzi z Wielkiej Brytanii. Choć nie należy do oczywistych przystojniaków, to jego przeszywający błękit oczu zniewala rzesze widzek serialu i nie tylko. Jego nienaganna prezencja oraz stalowy wyraz twarzy działają jak magnes. Do tego tajemniczość, jaką prezentuje grana przez niego postać i wszystko staje się oczywiste.

4. Johnny Depp 

Bezwzględnie musi się znaleźć w zestawieniu najseksowniejszych mężczyzn. Doskonale wygląda niezależnie od roli, którą gra. Czy to pirat, czy dziecko, zawsze świetnie się prezentuje. Również w jego przypadku najwięcej uroku dodają mu oczy. Kariera aktorska nie jest jednak tak burzliwa, jak jego życie prywatne. Często zmienia partnerki i nie potrafi zaznać szczęścia w miłości. Daje to szansę kolejnym kobietom, które mogą przybliżyć się do tego uroczego mężczyzny.

5. Cristiano Ronaldo 

Pierwszy sportowiec w gronie bogów seksu. W tym wypadku nie chodzi tylko o ponadprzeciętną urodę, ogromne znaczenie odgrywają w jego przypadku mięśnie wypracowane w pocie czoła. Dzięki niemu mecze piłki nożnej chętnie oglądają też kobiety. Choć nie chodzi tutaj o wynik rozgrywki, tylko raczej o jego wspaniały wygląd i prezencję na boisku. Do tego nienaganna fryzura, z której słynie i szelmowski uśmiech. Oto cały on.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CAPTCHA ImageChange Image