sobota, Marzec 28Najbardziej porywające fakty !

Najbardziej ekskluzywny hotel w Polsce – TOP5

najbardziej-ekskluzywne-hotele

  Jeżeli chcecie spędzić naprawdę drogie i luksusowe wakacje w naszym kraju, to my bardzo chętnie zaprezentujemy Wam najbardziej ekskluzywny hotel w Polsce, Będąc tak poczujecie się naprawdę wyjątkowo.

Grand Hotel Tiffi 

  Zapraszamy Was do Iławy, gdzie nad najsłynniejszym jeziorem mazurskim – Jeziorak możecie właśnie znaleźć tą placówkę. Co wyróżnia tą placówkę oprócz kosmicznych cen za wynajęcie pokoju? Chociażby niezwykły widok, jaki ciągnie się z okien. Same okna idą od samej podłogi po sam sufi, więc możecie być pewni, że Jeziorak ukaże Wam się z zupełnie innej perspektywy. W samym hotelu znajduje się wspaniała sala zabaw Tiffliandia, gdzie doskonale czas spędzają wszystkie dzieciaki. Warto wspomnieć, że jest to największa sala zabaw w całej Iławie. Dorośli mogą oczekiwać chociażby zajęć z jogi, sauny fińskiej, jacuzzi. Do tego możecie również skorzystać z zaproszenia na egzotyczne masaże.

Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka

  Ten największy kompleks hotelowo-rekreacyjno- medyczny pomimo swoich astronomicznych cen co roku przyciąga naprawdę mnóstwo osób. Cały kompleks hotelowy otrzymał wyróżnienie w postaci pięciu gwiazdek i swoim gościom oferuje naprawdę luksusowe warunki. Zejście na plażę znajduje się około 500 metrów od hotelu. Do tego warto dodać, że sama placówka znajduje się w odosobnieniu, w przepięknym sosnowym lesie. Możecie tutaj korzystać z takich rozrywek, jak sauna fińska, łaźnia parowa, natryski wrażeń, kubły z zimną wodą. Do tego zalecany jest przyjazd do tej placówki osobom, które muszą zapisać się na rehabilitację. Jeżeli już musicie się leczyć, to róbcie to w naprawdę ekskluzywnych warunkach.

Hotel Arłamów

  Przenieśmy się na chwilę w Bieszczady, gdzie znajduje się czterogwiazdkowa placówka o bardzo bogatej i długiej historii. W gościnie tego hotelu bywały nawet utytułowane głowy, jak dawny prezydent Francji, czy ostatni szach Iranu. Sam Arłamów może pochwalić się chociażby prywatnym lotniskiem, które umieszczono jednak niecałe 15 kilometrów od hotelu aby hałas lądujących samolotów nie przeszkadzał w odpoczynku. Widok, jaki rozpościera się z okien hotelu jest naprawdę upajający pięknem

Hotel Aquarius

  Ten wspaniały hotel z czterema gwiazdkami, znajdujący się w Kołobrzegu ma bardzo wielu fanów. Jako wspaniałe dzieło sztuki znajdujące się około 300 metrów od morza co roku przyciąga wszystkich miłośników morskiego wypoczynku.

Hotel Mikołajki

  Jak sama nazwa wskazuje, hotel ten można znaleźć w miejscowości o tej samej nazwie. Duża trakcją jest fakt, że ta nowoczesna placówka znajduje się na wyspie, na środku jeziora, gdzie czeka na Was wspaniałe SPA  i inne atrakcje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CAPTCHA ImageChange Image