sobota, Marzec 28Najbardziej porywające fakty !

Najbardziej imprezowe miasta w Europie

najbardziej-imprezowe-miasta-w-europie

Najbardziej imprezowe miasta w Europie – TOP 5

Hiszpania – Ibiza i Barcelona

Okazuje się, że w Hiszpanii najbardziej imprezowym miastem jest Ibiza. Wszyscy doskonale wiemy, że imprezy na Ibizie trwają cały czas. Wystarczy polecieć na tą imprezową wyspę i możemy śmiało imprezować i balować do białego rana. Okazuje się, że Hiszpania to nie tylko Ibiza, ale także Barcelona ma wiele do zaoferowania imprezowiczom. Możemy w Barcelonie uczestniczyć w wielu ciekawych festiwalach jak  Primavera czy też Sonar. Miasto to tętni życiem jednak nie tylko podczas trwania festiwali. Codziennie do porannych godzin znajdziemy wiele miejsc rozrywkowych. Identycznie jak na Ibizie możemy codziennie czegoś nowego spróbować.

Niemcy – Berlin

Berlin to przede wszystkim jedna z największych clubbingowych scen w zasadzie w całej Europie. W Berlinie znajduje się wiele clubów, gdzie przeżywamy prawdziwe muzyczne uniesienie. Dużą popularnością wśród imprezowiczów cieszy się Club der Visionara, który jest położony nad rzeką. W części zachodniej Berlina odnajdą się fani popularnej muzyki. Berlin nigdy nie zasypia i każdy coś ciekawego dla siebie znajdzie.

Wielka Brytania – Londyn

W Londynie znajdziemy niemal wszystko, o czym tylko marzmy. Burleski, clubbing na światowym poziomie, kicz jak i także wiele, wiele innych. Spróbujmy znanych clubów jak Corsica Studios czy też Studio 338. Oczywiście poza imprezami w Londynie odbywa się mnóstwo koncertów klimatycznych.

Holandia – Amesterdam

Wcale nie musimy iść do coffee shopu, aby się poczuć, czym dokładnie jest Amsterdam. Z tego właśnie kraju pochodzą Armin van Buuren czy też Dj Tiesto. Możemy się spodziewać głównie clubów pod znakiem house, techno oraz trance’u. W październiku odbywa się między innymi Amsterdam Dance Event. Na to wydarzenie przyjeżdża ponad dwa tysiące djów i to z całego świata. W miesiącach pozostałych warto odwiedzić liczne coffee shopy czy też dzielnicę Czerwonych Latarnii. Warto także po prostu się powłóczyć po barach. Ich Amsterdam ma naprawdę nieskończenie wiele.

Węgry – Budapeszt

Budapeszt charakteryzuje się niskimi cenami, niezliczonymi ilościami barów oraz niezliczonymi ilościami hosteli, które zostały zaprojektowane specjalnie na imprezy. Właśnie imprezami kusi nas Budapeszt. W letnim okresie, a więc od czerwca do lipca warto wybrać się na liczne imprezy w basenach. Koniecznie poznajmy miejsce Szechenyi Bath pools. Wiele osób także zachwyca się barem o nazwie Szpimpla Kert.

Jak widać na powyższym wybór imprezowych miejsc w Europie jest cała masa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CAPTCHA ImageChange Image