sobota, Marzec 28Najbardziej porywające fakty !

Najbardziej imprezowe miasta

najbardziej-imprezowe-miasta

Ranking trzech najlepszych miast do imprezowania, czyli gdzie warto się zabawić w 2019?

Imprezować lubi praktycznie każdy, bez względu na wiek. I choć pojęcie imprezowania jest oczywiście kwestia indywidualną, to pierwsze skojarzenie z imprezą to zwykle klub. Takie miejsca cieszą się wyjątkową popularnością głównie wśród młodych ludzi. Chcesz się dobrze zabawić? Oto ranking który pokazuje najbardziej imprezowe miasta w Polsce!

Niezapomniana zabawa w stolicy!

Warszawa to niekwestionowany przodownik imprez w Polsce. Nasza stolica oferuje zarówno swoim mieszkańcom jak i przyjezdnym turystom niezapomnianą zabawę w kilkunastu największych klubach. Dużą popularnością cieszy się klub The View, zlokalizowany na dachu jednego z najwyższych budynków w Warszawie, czyli Spektrum Tower. Dwie kondygnacje klubu, nienaganna obsługa, a przede wszystkim piękny widok na panoramę Warszawy nocą sprawiają, że zabawa w tym miejscu co weekend jest niezapomniana! Godnym polecenia, i nieco bardziej kameralny jest klub Explosion, w którym w każdym weekend można spotkać mnóstwo młodych ludzi. Klub ma nienaganny design, świetną obsługę, a przede wszystkim najróżniejsi artyści muzyki dance, pop czy rap odwiedzają go regularnie. To jedynie dwa przykłady warszawskich klubów wartych odwiedzenia, jednak miasto to zdecydowanie można zaliczyć do mocno imprezowych!

Katowice nocą, czyli impreza po śląsku!

Dzięki wielkiej popularności klubu Spiż który zasłynął własną piosenką disco polo jest on jednym z najchętniej odwiedzanych klubów w Katowicach. Przyjeżdżają do niego również ludzie z całej Polski, chcąc dobrze się zabawić! Miejsce to co weekend odwiedza setki osób, a imprezy jakie tam się odbywają nierzadko określa się mianem legendarnych. Największe gwiazdy polskiej muzyki, a przede wszystkim przepiękna sala taneczna i bar przyciągają ludzi żądnych zabawy i dobrej muzyki. W Katowicach znajduje się również popularny klub Energy 2000, w którym króluje muzyka elektroniczna. Organizowane są tam również często imprezy tematyczne a ogromny budynek i mnóstwo miejsca do tańczenia sprawia, że klub ten w niczym praktycznie nie odbiega od legendarnego Spiżu. Miejsca te zdecydowanie zasługują na uwagę zapalonych imprezowiczów!

Wakacyjne imprezy nad morzem – tylko Sopot!

Wiele osób spędzających wakacje nad polskim morzem chętnie odwiedza Sopot, jako iż uznawany jest od lat za zastępcę Warszawy pod względem klubów wartych odwiedzenia. Najpopularniejszym jak dotąd jest zdecydowanie klub Soho, który bez względu na sezon przyciąga całe rzesze imprezowiczów. Niebanalny design tego miejsca a przede wszystkim przyjazna atmosfera zdecydowanie przemawiają na jego korzyść! Innym, równie imprezowym miejscem jest klub Atelier słynący z muzyki z lat 80 czy 90, zatem wpasuje się również w gusta nieco starszych osób. Zabawa w tym klubie trwa do rana, a spragnieni wrażeń imprezowicze na pewno się nie zawiodą!

Podsumowując, nie tylko w wyżej wymienionych miejscach można dobrze się bawić, jednak to właśnie one tak naprawdę zasługują na specjalne wyróżnienie pod kątem imprez, i warto raz w życiu sprawdzić na własnej skórze, czy zasługują na miano wyjątkowych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CAPTCHA ImageChange Image