sobota, Marzec 28Najbardziej porywające fakty !

Najbardziej oczekiwane filmy 2019 – TOP5

najbardziej-oczekiwane-filmy2019

  Czy wiecie, jakie są najbardziej oczekiwane filmy 2019? Bardzo chętnie przedstawimy Wam 5 takich filmów, które okażą się wielkimi hitami tego roku.

„Jojo Rabbit”

  Być może okazać się to dla wielu osób niezbyt przyjemny temat ale to właśnie w tym filmie jednym z głównych bohaterów jest…Adolf Hitler. Ten niezbyt lubiany dowódca niemieckiej Rzeszy w tym filmie występuje jako wyimaginowany przyjaciel małego chłopca, którzy zamieszkuje Trzecią Rzeszę. Trzeba przyznać, że niewiele osób może spodziewać się takiego połączenia. W szczególności, że sam Hitler nie jest zbyt przyjaźnie wspominany na łamach historii. Jednak warto się przekonać, jak reżyser widzi oczami małego chłopa tak niezwykłą, choć trochę wyobrażoną przyjaźń.

„Ad Astra”

  To jeden z filmów, który skazany jest na sukces chociażby przez to, że główną rolę w tym filmie zagra nie kto inny ale sam Brad Pitt. Udział tego aktora w filmie to pewność, że całe dzieło okaże się kasowym sukcesem. Do tego trzeba powiedzieć, że jest to film z rzędu science – fiction, które cieszą się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Główny bohater to inżynier, który postanawia wyruszyć w ślad swojego ojca, który podążył w kierunku Neptuna w poszukiwaniu życia pozaziemskiego. Do obsady tego filmu, w roli ojca dołączył słynny Tommy Lee Jones.

„Aladyn”

  Na pewno wiele osób słyszało już o tej bajce, którą być może czytało z własnymi dziećmi przed spaniem. Tym razem twórcy postanowili z bajki zrobić doskonały film pokazujący niezwykłą znajomość wezyra ze skromnym chłopakiem. Ten właśnie skromny ale mający czyste serce bohater dostaje bardzo niezwykłą propozycję – musi znaleźć dla wezyra pewną bardzo tajemniczą lampę. Jak potoczą się losy tych dwóch bohaterów? Jak film okaże się wielkim pokazem sztuki magicznej i fantastycznych scen – o tym będziecie mieli okazje przekonać się pod koniec maja.

„Toy Story 4”

  Mówi się, że kontynuowanie pewnych filmów jest sporą przesadą. Czy można tak jednak mówić, jeżeli chodzi o bajki dla najmłodszych widzów? Czy przygody astronauty i kowboja nie wzruszą was jeszcze raz? Odpowiedź jest na pewno pozytywna. Warto przekonać się dlaczego twórcy ze Studia Pixar postanowili na nowo powołać do życia dwie najpopularniejsze zabawki, które już od wielu lat zachwycają pokolenia.

„John Wick3”

  Kto nie słyszał o tak znanym zabijace, to koniecznie powinien nadrobić dwie poprzednie części zanim wybierze się do kina na numer trzy. Jest to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów, w którym w roli głównej występuje słynny Keanu Reeves.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CAPTCHA ImageChange Image