niedziela, Styczeń 19Najbardziej porywające fakty !

Najbardziej romantyczne miejsca w Polsce

najbardziej-romantyczne-miejsca-w-polsce

Romantyczne miejsca w Polsce – TOP 5

Miłość jest wśród nas! Jeżeli jesteście zakochani i chcecie się tą miłością jak najbardziej nacieszyć w wyjątkowych warunkach, to koniecznie musicie to zrobić w jednym z najbardziej romantycznych miejsc w Polsce. Chcemy Wam dzisiaj podpowiedzieć 5 takich miejsc, gdzie swojemu ukochanemu/ukochanej możecie do ucha szeptać miłe słowa.

  Numer jeden to zdecydowanie i niezaprzeczalnie Kazimierz Dolny, który już od wielu lat zachwyca nie tylko mieszkańców tego uroczego miasteczka ale bardzo wielu przyjezdnych. Warto wspomnieć, że wiele Par młodych przyjeżdża właśnie tutaj, do tego małopolskiego miasteczka po to aby wykonać sobie pamiątkową sesję ślubną na ryneczku. Ale czy można się oprzeć urokowi kamieniczek, które otaczają to wspaniałe miejsce? Oczywiście, że nie. Poza tym miasto zdobyło dodatkową sławę przez to, że rozgrywały się tutaj losy serialowych bohaterów, gdzie główną postacią był ksiądz jeżdżący na rowerze. Szczególnie wiosną i latem, kiedy do wieczora można spacerować po malutkich uliczkach położonych na wzgórzu, Kazimierz zachwyca swoim renesansowym urokiem.

  Drugim bardzo romantycznym miejscem jak się okazuje jest …Kopalnia Soli w Wieliczce. Również położona w Małopolsce przyciąga do siebie wielu turystów, którzy nie tylko wyznają sobie miłość ale także specjalnie zjeżdżają pod ziemię aby powiedzieć sobie sakramentalne TAK i zrobić sobie odpowiednie zdjęcia. Jednak te podziemne jeziora i korytarze, które są efektem wielu set lat pracy są naprawdę zachwycające i nie można oprzeć się ich urokowi.

  Trzecie miejsce zajmuje Droga Miłości we Wrocławiu. Według legendy, osoby szukające miłości powinny najpierw się o nią pomodlić. W następnej kolejności trzeba podejść do lwa, który strzeże wrót katedry. Po pogłaskaniu jego głowy trzeba udać się w kierunku Mostu Tumskiego. Legenda mówi, że wtedy powinna już tam na nas czekać miłość naszego życia. Czy to prawda – jeżeli sami szukacie takiej miłości, to koniecznie powinniście to przetestować. Na moście jest pełno kłódek, które świadczą o miłości wielu osób.

  Numer cztery to …nadmorska plaża. Jaka? To już zależy właściwie od Was, ponieważ całe nasze pasmo nadmorskie to bardzo romantyczne miejsce, jeżeli chcecie oświadczyć się swojej wybrance przy blasku zachodzącego słońca. To również piękne miejsce na to aby urządzić ślub w plenerze dla najbliższych

  Na piątym miejscu śmiało można umieścić Łazienki Królewskie w Warszawie, gdzie wielu zakochanych przychodzi na wspaniałe randki na świeżym powietrzu. W szczególności wiosną i latem można na parkowych alejkach spotkać wiele zakochanych osób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CAPTCHA ImageChange Image